Internetowe Indywidualne Mistrzostwa Polski na impy 2024

Lista graczy zgłoszonych do finału

Do udziału w finale uprawnionych jest 59 zawodników, zajmujących czołowe miejsca w klasyfikacji prowadzonej na stronie BridgeNet. Jedno miejsce jako „dzika karta” pozostaje do dyspozycji organizatora.

Zgłoszeni

  1. Andrzej Parmonik (1111parma)
  2. Zdzisław Gumkowski (170846)
  3. Zdzisław Urbańczyk (1urbacz)
  4. Andrzej Tarlecki (a146)
  5. Andrzej Chodowski (adman5)
  6. Antoni Paja (alanwikr)
  7. Andrzej Piwakowski (anpi51)
  8. Andrzej Pożerski (apoz47)
  9. Arkadiusz Jaranowski (Arek 33)
  10. Wiesław Kubiński (asterWK)
  11. Cezary Kmiecik (batscezary)
  12. Lech Adach (ben42)
  13. Bogdan Guzik (bguzik)
  14. Zbigniew Gadek (boy__38)
  15. Dorota Niewińska (dorota123N)
  16. Jerzy Adamczak (dziadek64)
  17. Eugeniusz Zalewski (euzal)
  18. Paweł Jończyk (farfocle)
  19. Franciszek Szkudlarek (fawanek)
  20. Jacek Baka (jaba)
  21. Jan Stańczak (jans56)
  22. Roman Zwonek (JAROZW3)
  23. Józef Małysz (jomasz)
  24. Ireneusz Wędołowski (Keri)
  25. Marian Wojtasiński (MARIANWO)
  26. Mirosław Kapustka (mirekkap)
  27. Mirosław Kotowski (mireksuns)
  28. Mirosław Włuka (mirkomik)
  29. Mirosław Stelmaszyk (mist2)
  30. Sylwester Sokół (orzel7070)
  31. Piotr Sienkiewicz (Parys)
  32. Zbigniew Szumigalski (Passat1034)
  33. Tadeusz Grobys (platanik)
  34. Michał Tuszyński (prosiaczeh)
  35. Roman Borkowski (rekin)
  36. Mirosław Hanusz (rimi12)
  37. Roman Zabłocki (romcio51)
  38. Roman Galik (romgal)
  39. Rudolf Zając (rudizaj)
  40. Roman Kruk (scorpion_1)
  41. Zdzisław Widomski (siwak)
  42. Stanisław Baraszkiewicz (stan58)
  43. Tadeusz Jakubiak (Tadero3105)
  44. Tadeusz Szpak (teds61)
  45. Tomasz Kuś (tom204)
  46. Witold Białas (trustpl)
  47. Tadeusz Urbanek (Ur949)
  48. Edmund Salach (venetto)
  49. Waldemar Gram (waldeg)
  50. Jerzy Kuhn (wiewiorek)
  51. Adam Karpiński (Wizna3257)
  52. Waldemar Niewiński (wn2021)
  53. Wojciech Bobrek (woj2003)
  54. Wiesław Skubisz (yamitws)
  55. Sławomir Rutecki (yogi50)
  56. Zdzisław Michalski (zdrw)
  57. Zbigniew Pinkiewicz (zp22)
  58. Zygmunt Adamski (Zyga06)

Uprawnieni do udziału

Lp. Gracz Punkty
1 Mirosław Włuka 1049
2 Mirosław Hanusz 1044
3 Antoni Paja 1031
4 Rudolf Zając 1011
5 Wojciech Bobrek 1004
6 Jerzy Adamczak 996
7 Eugeniusz Zalewski 996
8 Zdzisław Urbańczyk 996
9 Jerzy Kuhn 993
10 Zdzisław Gumkowski 985
11 Tadeusz Grobys 982
12 Roman Galik 973
13 Józef Małysz 968
14 Andrzej Chodowski 960
15 Edmund Salach 944
16 Zbigniew Szumigalski 941
17 Paweł Jończyk 929
18 Waldemar Gram 927
19 Sławomir Rutecki 925
20 Mirosław Kapustka 919
21 Zbigniew Pinkiewicz 916
22 Jan Stańczak 913
23 Roman Borkowski 903
24 Sylwester Sokół 900
25 Piotr Sienkiewicz 895
26 Zbigniew Gadek 892
27 Roman Kruk 892
28 Michał Tuszyński 886
29 Roman Zabłocki 878
30 Andrzej Pożerski 871
31 Tadeusz Jakubiak 865
32 Bogdan Guzik 844
33 Waldemar Niewiński 835
34 Tomasz Kuś 834
35 Eugeniusz Krawczyk 828
36 Ireneusz Wędołowski 825
37 Tadeusz Urbanek 822
38 Andrzej Piwakowski 821
39 Wiesław Kubiński 818
40 Andrzej Tarlecki 811
41 Arkadiusz Jaranowski 803
42 Mirosław Stelmaszyk 791
43 Wiesław Skubisz 787
44 Dorota Niewińska 781
45 Stanisław Baraszkiewicz 780
46 Zdzisław Michalski 771
47 Roman Zwonek 767
48 Witold Białas 767
49 Lech Adach 766
50 Adam Karpiński 765
51 Zdzisław Widomski 763
52 Jacek Baka 762
53 Andrzej Parmonik 760
54 Tadeusz Szpak 753
55 Cezary Kmiecik 745
56 Mirosław Kotowski 736
57 Franciszek Szkudlarek 734
58 Marian Wojtasiński 726
59 Zygmunt Adamski 717
60 Bogusław Kozakiewicz 716
61 Roman Fabiś 713
62 Ryszard Korba 709
63 Tadeusz Biskup 709
64 Andrzej Kołodziejczyk 703
65 Agata Nowicz 674
66 Sławomir Jamka 662
67 Krzysztof Szromba 632
68 Dariusz Żurawski 619
69 Bolesław Radko 615
70 Stanisław Greszta 583
71 Zdzisław Grabarek 534
72 Jacek Barski 533
73 Krzysztof Buzała 528
74 Paweł Dickert 523
75 Marek Kozłowski 518
76 Edward Bondarewicz 493
77 Waldemar Sroczyński 476
78 Mirosław Homa 464
79 Barbara Tuma 418
80 Tadeusz Plewa 411
81 Barbara Celarek 341
82 Dżemil Półtorzycki 326
83 Sabina Blitek 293
84 Robert Lewandowski 258
85 Piotr Lutek 258
86 Henryk Jeliński 249
87 Grzegorz Głowacki 249
88 Małgorzata Nalepa 239
89 Mirosław Liszewski 210
90 Wiesław Wruck 169
91 Mariusz Czesnar 167
92 Mariusz Tatarczuk 166
93 Tomasz Wolfke 139
94 Andrzej Kulasa 122
95 Tomasz Lasota 122
96 Urszula Kielak 114
97 Mirosław Grobelkiewicz 102
98 Marek Konwiński 92
99 Leon Kłodnicki 90
100 Elżbieta Lis 89
101 Aleksandra Rekowska 81
102 Grzegorz Kujawiński 76
103 Wiesław Smaza 67
104 Jan Synowiec 60
105 Maria Tomczewska 59
106 Michał Nowicki 57
107 Marian Matusewicz 57
108 Artur Pomarański 56
109 Mariusz Gawłowski 54
110 Ryszard Jaśkiewicz 53
111 Witold Żygulski 53
112 Czesław Szur 53
113 Agnieszka Łuczak 51
114 49
115 48
116 Zdzisław Borejko 47
117 Adam Kozłowski 46
118 Leszek Biegański 45
119 Waldemar Marczyński 41
120 Kazimierz Adamski 38
121 Andrzej Jurkiewicz 38
122 Aleksandra Szemietowa-Kopeć 36
123 Piotr Peter 35
124 Tomasz Twaróg 32
125 Jacek Szczerba 29
126 Jerzy Bujnowski 25
127 Radosław Osiński 23
128 Marek Wawrzyniak 22
129 Jadwiga Bakalarska 20
130 Eugeniusz Konik 18
131 Iwona Klorek 13
132 Krzysztof Majkowski 12
133 11
134 Łukasz Czajkowski 7
135 Jerzy Szymański 6
136 Jacek Grochowina 2